Nowe przełączniki PowerConnect już dostępne

Dell Polska poinformował 2 września o rozszerzeniu swojej oferty gigabitowych przełączników PowerConnect o trzy modele: PowerConnect 5324, PowerConnect 6024 i PowerConnect 6024F.

O przełącznikach tych pisaliśmy już (przełącznik PowerConnect 5324 - patrz ta wiadomość i przełączniki PowerConnect 6024 - patrz ta wiadomość), ale teraz wiadomości te uzupełniamy, podając za firmą Dell oficjalne ceny tych produktów oraz dodatkowe informacje.

I tak cena jednego portu w 24 portowym zarządzalnym przełączniku PowerConnect 5324 wynosi 232 zł (bez kosztów dostawy oraz podatku VAT). Przełącznik jest objęty standardową, roczną gwarancją firmy Dell, z reakcją w następnym dniu roboczym po odebraniu zgłoszenia na miejscu u klienta.

Zobacz również:

Przełączniki PowerConnect 6024 oraz 6024F są dostępne w cenie od 18 429 złotych (też bez kosztów dostawy oraz podatku VAT). Przełączniki są wyposażone w 24 porty gigabitowe w technologii odpowiednio miedzianej i optycznej, w tym osiem mieszanych portów miedziano-optycznych. Modele PowerConnect 6024 i 6024F mają także wbudowany tester kabli, ułatwiający zdalne rozwiązywanie ewentualnych problemów z połączeniami i umożliwiający szybsze uruchomienie sieci. Przełączniki te są objęte roczną gwarancją Gold Premier Enterprise Suport, czyli całodobową reakcją w ciągu 4 godzin przez 7 dni w tygodniu po odebraniu zgłoszenia na miejscu u klienta.

Dodatkowe informacje na temat przełączników PowerConnect są dostępne tutaj.


TOP 200