Nowe projektory Toshiby łatwe w użyciu

Toshiba Tec Poland wprowadza do oferty dwa nowe projektory - Tw350 i T350. W zamierzeniach skierowane są one do zastosowań biznesowych także dla osób, które z podobnymi rozwiązaniami nie miały jeszcze do czynienia.

Nowe projektory Tw350 i T350 skonstruowane zostały w oparciu o technologię DLP, dzięki czemu osiągają kontrast 2000:1 przy rozdzielczości rzeczywistej 1024x768 i jasności 3500 ANSI-Lumenów. W modelu Tw350 znajduje się wolne złącze na pamięć USB oraz terminal PCMCIA. Tylny panel jest wyposażony w wejście RGB, wejście plus component (RGBHV), composite i S-Video oraz port DVI-I (analogowy i cyfrowy). Oba modele posiadają też różnorakie wyjścia audio oraz są przystosowane do pracy w sieci LAN.

Nowe projektory Toshiby łatwe w użyciu

Toshiba Tw350

Oba projektory są łatwe w obsłudze i posiadają kilka ciekawych funkcjonalności, między innymi funkcje "split" oraz "picture-in-picture". Pierwsza pozwala na równoczesne wyświetlanie sygnału z dwóch źródeł dzięki podzieleniu powierzchni projekcyjnej na dwie równe części a druga na wyświetlanie pomniejszonego obrazu z jednego źródła wewnątrz pełnoekranowej projekcji z drugiego.

Zobacz również:

  • Toshiba: dyski twarde 26 TB w tym roku, a 40 TB za pięć lat

Sugerowane ceny detaliczne nowych projektorów wynoszą:

- T350 - 11790 netto PLN

- Tw350 - 13750 netto PLN

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200