Nowe produkty Dexxa w ofercie Multioffice

Multioffice, krakowski dystrybutor produktów firmy Dexxa, wprowadził do sprzedaży najnowszy model klawiatury multimedialnej oraz mysz tej marki.

Multioffice, krakowski dystrybutor produktów firmy Dexxa, wprowadził do sprzedaży m.in. najnowszy model klawiatury multimedialnej tej marki. Jedną z najbardziej przydatnych funkcji klawiatury jest możliwość programowania klawiszy F1 - F12. Można im przypisać dowolne funkcje np. otwieranie ulubionych stron www, uruchamianie dowolnych programów oraz otwierania folderów i plików. Z poziomu klawiatury mamy również bezpośredni (jednoprzyciskowy) dostęp do poczty elektronicznej. Kolejną właściwością klawiatury Dexxa jest obsługa funkcji multimedialnych: wyciszenie i regulacja głośności bezpośrednio z klawiatury z jednoczesnym wyświetlaniem poziomu tych ustawień na monitorze. Urządzenie umożliwia również obsługę napędu CD (następny utwór, stop, wysuw płyty itp.) W klawiaturze uśpienie komputera i monitora następuje natychmiast po wciśnięciu jednego przycisku (sleep), zaś ponowna aktywacja sprzętu przez naciśnięcie dowolnego klawisza klawiatury. Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość uaktywniania kalkulatora bezpośrednio z klawiatury.

Instalacja nowej klawiatury sprowadza się do uruchomienia programu setup z jednej z trzech dołączonych dyskietek zawierających sterowniki (Win95/98, WinNT, Win2000).

W ofercie firmy Multioffice pojawiła się też nowa mysz – Dexxa Mouse Whell. Zaopatrzona została w pojedynczą rolkę do przewijania obrazu oraz powiększania obrazu w aplikacjach , dwa standardowe przyciski oraz przycisk pod kółkiem. Wszystkie przyciski można dowolnie konfigurować przypisując im różne funkcje. Atutem urządzenia jest, według producenta, jego precyzja. Ciekawostką jest osadzenie kulki w myszy - wyjmuje się ją od góry (zdejmując korpus), a okrągły prześwit na spodzie myszy przeznaczony na kulkę jest dużo większy. Dzięki temu rozwiązaniu zwiększa się swoboda ruchu kulki i powierzchnia jej styku z podkładką, co poprawia dokładność oraz precyzję pracy urządzenia. Do urządzenia dołączona została płyta z oryginalnymi sterownikami firmy Logitech. Mysz podłączana jest do portu PS/2.

Multioffice

tel. (12) 262 41 14

faks (12) 262 41 16

www.multioffice.com.pl


TOP 200