Nowe partnerstwo BPSC

BPSC podpisało umowę z Profi-Data sp. z o.o. Zgodnie z ustaleniami oprogramowanie Impuls BPSC zostanie włączone do oferty pomorskiej firmy.

BPSC podpisało umowę z Profi-Data sp. z o.o. Zgodnie z ustaleniami oprogramowanie Impuls BPSC zostanie włączone do oferty pomorskiej firmy.

Profi-Data od 10 lat dostarcza rozwiązania dla banków, firm ubezpieczeniowych, transportu i handlu. BPSC liczy, że nowy alians pozwoli dotrzeć z firmową ofertą do klientów z rejonu Pomorza, a w szczególności do firm z sektora finansowego.

Zobacz również:

Proces wyboru strategicznego producenta oprogramowania ERP Profi Data rozpoczęła w sierpniu ubiegłego roku. Zdaniem przedstawicieli Profi Data wybór padł na oprogramowanie śląskiej spółki ze względu na kompletność systemu, oraz wszechstronność zastosowania.

"Impuls BPSC ma wszelkie zalety systemu mogącego sprostać różnorodnym wymaganiom naszych klientów. Nie bez znaczenia dla naszej firmy jest duża podaż na oprogramowanie BPSC na rynku produktów klasy ERP. Rokuje to wiele korzyści dla obu firm" – mówi Ryszard Simiński Dyrektor Handlowy Profi-Data.

Profi-Data założona w 1992r. specjalizuje się w projektowaniu systemów informatycznych i rozwoju oprogramowania. Firma stosuje rozwiązania oparte na relacyjnych bazach danych czwartej generacji Progress i Oracle oraz platformy systemowe UNIX i Windows NT, funkcjonujące w strukturach sieci WAN.


TOP 200