Nowe pakiety internetowe w TP SA

O trzy nowe pakiety - pakiet nocny, pakiet 69 i pakiet 5, TP SA rozszerza swoją ofertę zryczałtowanych pakietów internetowych dla osób korzystających z dostępu dial-up.

Operator poszerza dotychczasową ofertę trzech pakietów: pakiet 5, 15 i 45 o kolejne trzy: pakiet nocny, pakiet 69 i pakiet 5. Umowy na korzystanie z nowych pakietów podpisywać można od 1 marca.

Pakiet 5 obejmuje pięć godzin połączeń z Internetem za stałą cenę 14 zł brutto. Pakiet 69 to 69 godzin połączeń za cenę 99 zł brutto. Połączenia z Internetem we wszystkich pakietach rozliczane są za rzeczywisty czas (naliczanie sekundowe) trwania aktywnego połączenia. Ciekawą propozycją jest pakiet nocny – za 59 zł brutto abonenci mają nieograniczony czas surfowania w sieci w godzinach nocnych od 0.00 do 8.00. W pakiecie nocnym godzina surfowania kosztuje 23 grosze.

Zobacz również:

  • Chiny chcą cenzurować wszystkie komentarze w internecie
  • W Ukrainie rośnie liczba osób korzystających z usługi Starlink
  • Kod źródłowy WWW sprzedany

Po wyczerpaniu godzin zawartych w pakiecie, użytkownik rozliczany jest jak za standardowy dostęp modemowy. Nowe pakiety internetowe przeznaczone są dla abonentów korzystających z planów taryfowych: Standardowego, Aktywnego, Sekundowego TP dom, Sekundowego TP biznes oraz dla użytkowników usługi ISDN TP.

Wraz z pakietem internetowym klienci otrzymują m.in. konto e-mail o pojemności 10 MB oraz bezpłatny dostęp do Strefy Rozrywki na portalu Wirtualnej Polski.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200