Nowe moduły X-Pedition

Enterasys Networks wprowadza serię nowych modułów dla ruterów modularnych warstw 3-7 z serii X-Pedition.

Enterasys Networks wprowadza serię nowych modułów dla ruterów modularnych warstw 3-7 z serii X-Pedition.

Umożliwiają one korzystanie z nowych technologii przy zastosowaniu rutera Enterasys X-Pedition ER16 (Gigabit Ethernet). Zapewniają wyższy poziom dostępności oraz zwiększają szybkość przekazu głosu, obrazu i danych w sieciach rozległych i lokalnych.

Zobacz również:

  • Na rynku pojawił się pierwszy router Wi-Fi 7

Nowe moduły obejmują interfejsy: ATM/OC-3, WAN (HSSI), szeregowy WAN oraz FDDI i Fast Ethernet na światłowodach. Zostały one wyposażone w różne zabezpieczenia oraz funkcje ustalania priorytetów i zarządzania ruchem. W połączeniu z bieżącą obsługą Gigabit i Fast Ethernetu moduły te umożliwiają włączenie rutera ER16 do sieci zbudowanych z zastosowaniem różnorodnych technologii i nośników transmisyjnych.

X-Pedition ER16 ma 16 gniazd. Jest ruterem modularnym o dużej wydajności i szybkości, wyposażonym w pełny zestaw usług aplikacyjnych, takich jak: ustalanie priorytetów i kształtowanie ruchu (traffic shaping), zabezpieczenia wielowarstwowe, równoważenie obciążeń aplikacji, weryfikacja treści aplikacji oraz zapewnienie wysokiego poziomu dostępności. Usługi te umożliwiają sterowanie najważniejszymi aplikacjami w firmie: ERP, SAP, obsługa baz danych, handel elektroniczny, multimedia oraz konwergencję przesyłania głosu, obrazu i danych w sieciach rozległych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200