Nowe modemy Microcom

Fincom Poland wprowadza do sprzedaży dwa nowe modemy zewnętrzne ISDN: Microcom ISDN USB Porte oraz Microcom ISDN USB Porte Plus.

Na polskim rynku pojawiły się dwa nowe modemy firmy Microcom z serii ISDN USB. Dystrybutor deklaruje, że nowe produkty zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o polskich warunkach telekomunikacyjnych, dzięki czemu wyróżniają się dobrą jakością zestawianych połączeń. Do komunikacji z komputerem najnowsze modemy Microcom ISDN wykorzystują złącze USB Dodatkowo, wyposażone są w wejścia głośnikowe i mikrofonowe. To rozwiązanie, wraz z dodawanym do urządzeń specjalnym oprogramowaniem ISDN Phone, pozwala wykorzystywać modem jako telefon.

Wraz z modemem klient otrzymuje oprogramowanie faxowe RVS-COM Lite. Urządzenia Microcom posiadają polską homologację i objęte są trzyletnią gwarancją. W chwili obecnej firma Fincom (polski dystrybutor produktów Microcom) oferuje dwa typy modemów ISDN USB. Model ISDN USB Porte jest adapterem/modemem ISDN, zaś model ISDN USB Porte Plus dodatkowo wyposażony jest w dwa porty analogowe (POTS) pozwalające na wygodne podłączenie do modemu dodatkowych urządzeń analogowych np.: telefonu, faksu czy modemu analogowego.

Specyfikacja techniczna:

Euro ISDN 2

Komunikacja z komputerem przez port USB

Wskaźniki stanu - diody LED

Usługi MSN

Plug and Play

Funkcja Bandwidth on Demand (BOD)

Funkcja "Call Bumping"

Fax G3

Wbudowane gniazda głośnikowe i mikrofonowe

Polska instrukcja

3 lata gwarancji

Więcej informacji:

Fincom Poland

tel/fax: +48 22 864 94 18, + 48 22 864 94 19

ul. Księżycowa 1

01-934 Warszawa.

www.microcom.com.pl


TOP 200