Nowe łącze międzynarodowe Crowley

Crowley Data Poland razem z Energis oraz Global Crossing uruchomił pod koniec lipca tego roku kolejne międzynarodowe łącze STM-1 (155 Mb/s) do Frankfurtu.

Operator telekomunikacyjny Crowley Data Poland dysponuje trzema łączami międzynarodowymi do Frankfurtu oraz łączem do wymiany ruchu międzynarodowego realizowanym poprzez sieć Telia – z punktem styku w Warszawie. Uruchamianie kolejnych połączeń międzynarodowych jest zgodne z obecną polityką Crowley, której celem jest przygotowanie firmy do akcesji Polski z Unią Europejską.

Uruchomione w lipcu łącze STM-1 do Frankfurtu zwiększyło możliwości firmy w zakresie świadczenia usług międzynarodowych do przepływności 622 Mb/s. Crowley posiada również punkt styku z siecią TPNet, dzięki której realizowana jest wymiana ruchu międzynarodowego.

Zobacz również:

„Wejście do Unii jest szansą naszej firmy, do której się starannie przygotowujemy. Przede wszystkim rozbudowujemy własną sieć, poprzez uruchamianie kolejnych łączy do sieci międzynarodowych. Wprowadzamy również nowe produkty i usługi, które będą konkurencyjne na rynkach UE.” – powiedział Jarosław Roszkowski, dyrektor generalny Crowley Data Poland.


TOP 200