Nowe kontrakty

Zamojska Korporacja Energetyczna zawarła z IMG Polska umowę na wdrożenie systemu SAP R/3. Galeria Centrum podpisała umowę z Teradata, działem firmy NCR, na budowę i wdroże...

<B>Zamojska Korporacja Energetyczna</B> zawarła z <B>IMG Polska</B> umowę na wdrożenie systemu SAP R/3.

<B>Galeria Centrum</B> podpisała umowę z Teradata, działem firmy <B>NCR</B>, na budowę i wdrożenie hurtowni danych, mającej umożliwić przeprowadzanie analiz m.in. w zakresie sprzedaży i gospodarki magazynowej.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

Firma spożywcza <B>Grześmlecz</B> podpisała z <B>MCX</B> umowę na wdrożenie systemu IFS Applications.

<B>Panorama Polska</B> podpisała z <B>Oracle Polska</B> umowę na wdrożenie systemu Oracle E-Business Suite.

<B>Opoczno</B>, producent płytek ceramicznych, podpisał z <B>Business Consulting Center</B> umowę na wdrożenie systemu SAP R/3.

<B>Cefic Polska</B> podpisała z <B>Hogart</B> umowę na wdrożenie SunSystems.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego i Energetycznego <B>Egbud</B> podpisało z <B>itelligence</B> umowę na wdrożenie SAP R/3.

<B>Mostostal Siedlce</B> zawarł umowę z <B>Exact Software Poland</B>, dotyczącą wdrożenia systemu Exact Globe for Windows SQL.

<B>Altkom</B> zakończył w <B>Energis Polska</B> wdrożenie systemu Microsoft Exchange 2000 pracującego w klastrze opartym na Windows 2000 Advanced Server i Microsoft Cluster Services.

Lubuska Wytwórnia Wódek Gatunkowych <B>Polmos Zielona Góra</B> zakończyła wdrożenie systemu handlu elektronicznego e-commerce21, rozszerzenia do Systemu21 firmy <B>GEAC</B>.

<B>MebelPlast</B> podpisał z <B>Simple</B> umowę na wdrożenie aplikacji Simple-System V.

<B>Tan-Viet</B>, producent orientalnych produktów spożywczych, podpisał z <B>DC</B> umowę na wdrożenie systemu eEnterprise firmy Microsoft Great Plains Business Solutions.

<B>Bowim</B>, przedsiębiorstwo pośredniczące w obrocie wyrobami hutniczymi, podpisało z <B>BPSC</B> umowę na wdrożenie systemu Impuls BPSC.

<B>Henry Kruse</B> podpisał z <B>Tetą</B> umowę na wdrożenie pakietu Teta_2000.

<B>Mercor</B> zawarł z <B>MIS</B> umowę na wdrożenie systemu zarządzania wiedzą mis-Partner.

<B>Confex</B>, importer i dystrybutor części samochodowych, podpisał z <B>IBS Polska</B> umowę na wdrożenie systemu ASW.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200