Nowe, kinowe notebooki Toshiby

Koncern Toshiba "odświeżył" multimedialną serię komputerów przenośnych Satellite P20. Notebooki z tej linii zaprojektowano tak, by mogły pełnić funkcję "mobilnego centrum rozrywki" - wyposażono je m.in. w panoramiczne wyświetlacze oraz wbudowane głośniki Harmon/Kardon (z systemem SRS TruSurround XT).

Przedstawiciele Toshiby mówią, że komputery z serii Satellite P20 znakomicie sprawdzą się zarówno jako narzędzie do pracy, jak i maszyna do gier czy przenośny zestaw kina domowego. Urządzenia wyposażone są m.in. w 17-calowe, panoramiczne wyświetlacze, procesory Pentium 4 oraz układy graficzne GeForce FX Go5700.

"Odświeżenie" komputerów polegało na dodaniu do standardowej konfiguracji karty sieciowej, obsługującej bezprzewodowe standardy 802.11b oraz 802.11g, a także dwuformatowej nagrywarki DVD (przedstawiciele Toshiby mówią, że notebooki z serii Satellite P20 to jedne z pierwszych na rynku komputerów przenośnych wyposażonych w taki napęd).

Cen nowych komputerów na razie nie podano.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200