Nowe interfejsy dla serwera komunikatów Progress SonicMQ

Firma Progress Software poinformowała, że serwer komunikatów Progress SonicMQ będący implementacją standardu JMS, zostaje wzbogacony o nowe funkcje.

Firma Progress Software poinformowała, że serwer komunikatów Progress SonicMQ będący implementacją standardu JMS, zostaje wzbogacony o nowe funkcje. Do najważniejszych dodatków będzie należeć seria interfejsów do innych systemów JMS i tradycyjnych systemów przesyłania komunikatów, takich jak MQSeries firmy IBM oraz innych internetowych systemów typu B2B.

Nowe elementy systemu:

Interfejs Progress SonicMQ Bridge dla IBM MQSeries do komunikacji pomiędzy urządzeniami IBM MQSeries i SonicMQ

Interfejs Progress SonicMQ Bridge dla JMS do komunikacji z implementacjami JMS

Interfejs SonicMQ Mail Connector, który rozszerza i integruje przesyłanie komunikatów JMS do wszechobecnych protokołów poczty elektronicznej

Środowisko SonicMQ Bridge Programming Framework, które udostępnia interfejsy programowania i usługi przydatne dla programistów tworzących adaptery dostosowane do konkretnych potrzeb implementacji działających w przedsiębiorstwach i do systemów tradycyjnych.

Progress Software

tel. (22) 673 10 44

www.progress.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200