Nowe głośniki Media-Tech

Firma Media-Tech wprowadza dziś do swojej oferty trzy nowe zestawy głośnikowe: Media-Tech – MT-314 (SAMBA), MT-315 (SAMBA PLUS) oraz MT-339 (CONGA 2.1). Urządzenia charakteryzują się ciekawym, 'industrialno-futurystycznym' wzornictwem.

Jak czytamy w materiałach prasowych, zestawy SAMBA i SAMBA PLUS przeznaczone są przede wszystkim dla początkujących audiofili. Urządzenia charakteryzują się naturalnym, dynamicznym brzmieniem i sprawdzą się jako podręczny zestaw głośnikowy w pracy i w domu. Zestaw CONGA 2.1 to produkt bardziej zaawansowany - zaprojektowano go z myślach o graczach komputerowych i użytkownikach programów multimedialnych.

Nowe głośniki Media-Tech

SAMBA PLUS

Moc muzyczna (PMPO) głośników Samba to 150 W, pasmo przenoszenia wynosi 60 ~ 18000 Hz. Drugi zestaw, SAMBA PLUS, wzbogacony jest o regulator głośności dla tonów niskich i posiada większą moc muzyczną - 180W. Pasmo przenoszenia głośników jest również większe i wynosi 50 ~ 19000 Hz.

Nowe głośniki Media-Tech

CONGA 2.1

Producent zapewnia, że zestaw CONGA 2.1 zadowoli każdego miłośnika gier i komputerowego audiofila. Charakteryzuje się on nowoczesnym wyglądem (projekt zestawu został doceniony podczas wystawy De'Sign, gdzie uhonorowano go 1 nagrodą) i składa się z dwóch wysokotonowych głośników satelitarnych i subwoofera. Moc muzyczna głośników to 700W PMPO, zaś pasmo przenoszenia wynosi 30 ~ 19000 Hz.

Zestawy głośnikowe Media-Tech zabezpieczone są przed działaniem pola elektromagnetycznego za pomocą ekranowania - dzięki temu monitor i inne urządzenia w otoczeniu głośników pracują bez żadnych zakłóceń. Ich sugerowana cena detaliczna brutto wynosi odpowiednio: 34,99 PLN (SAMBA), 49,99 PLN (SAMBA PLUS) i 159,99 PLN (CONGA 2.1). Wszystkie zestawy Media-Tech objęte są 24-miesięczną gwarancją.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200