Nowe drukarki biurowe Toshiba Tec

Toshiba Tec wprowadziła na polski rynek urządzenia e-STUDIO 281c/351c/451c. Wchodzące w ich skład drukarki w trybie mono pracują z szybkością 28, 35 i 45 stron na minutę. Podczas wydruków kolorowych osiągi modeli są identyczne i wynoszą 11 stron na minutę.

Nowe drukarki biurowe Toshiba Tec

Toshiba e-STUDIO 281c

W skład nowych MFP z serii Toshiba Hybrid Colour wchodzi drukarka (monochromatyczna i kolorowa w jednym urządzeniu), skaner, kopiarka i faks.

Zdaniem producenta znacząco obniża to koszt wydruków w biurze: 1) grafiki i zwykłe dokumenty mogą być produkowane przez to samo urządzenie, 2) sprzęt zajmuje mniej miejsca, nie jest wymagany zakup osobnej drukarki obsługującej kolor. Wbudowane finiszery potrafią spinać czy zszywać kartki - bez potrzebny ich układania przez użytkownika.

Zobacz również:

  • Toshiba podzieli się na mniejsze firmy

Z pomocą urządzeń e-STUDIO możliwe jest wysyłanie faksów zarówno przez Internet, jak również z wykorzystaniem standardowej linii telefonicznej.

Dzięki wbudowanemu panelowi z wyświetlaczem LCD użytkownik może organizować dokumenty składowane na dysku urządzenia, a także zautomatyzować proces obrabiania pliku - sprzęt obsługuje tworzenie makr przypisanych konkretnym odbiorcom.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200