Nowe drukarki Lexmarka w Ingram Micro

Na przełomie lipca i sierpnia w ofercie handlowej firmy Ingram Micro pojawią się dwie nowe drukarki atramentowe Lexmarka – Z32 oraz Z42.

<!-- grafika --><img src="/nws/gfx/lexmarkingram.jpg" align="right" vspace="5" hspace="10"><!-- kgrafika -->

Drukarka Lexmark Z32 Color Jetprinter dzięki wbudowanemu portowi USB, dużej szybkości druku w czerni i w kolorze oraz profesjonalnej jakości zdjęć i tekstu ma być uniwersalną drukarką do różnych zastosowań domowych.

Szybkość druku tekstu czarnego wynosi 7 stron na minutę, a kolorowego - 3 strony na minutę.

Urządzenie zapewnia wydruki kolorowe o rozdzielczości do 1200 dpi, co pozwala uzyskać realistyczny wygląd obrazu o jakości fotograficznej. Zintegrowane oprogramowanie sRGB Colourfine 2 umożliwia ponadto precyzyjne dopasowanie kolorów, dzięki czemu wydruki odpowiadają oryginałom, a otrzymane zdjęcia dorównują ostrością wydrukom z droższych urządzeń.

Dostawca zapewnia również, że drukarka Lexmark Z32 zapewnia wysoką jakość druku tekstu w czerni. Umożliwia to dodatkowa kaseta zawierająca specjalny czarny atrament firmy Lexmark. W wyniku jej zastosowania wydruk wyróżnia się ostrymi konturami i dużą głębią czerni, jest wodoodporny i może być przechowywany przez wiele lat.

W nowych urządzeniach Lexmarka zastosowana również nową technologię transportu papieru o nazwie Accu-Feed. Technologia ta, według zapewnień dostawcy praktycznie eliminuje przypadki blokowania się papieru i błędy w podawaniu arkuszy.

Ingram Micro

Tel.: (22) 5116200

Fax: (22) 6791960

www.ingram.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem IDGLicensi[email protected]

TOP 200