Nowa wyszukiwarka na sms.pl

Sms.pl - serwis zajmujący się sprzedażą logo, dzwonków, animacji, tapet i innych telefonicznych gadżetów, uruchomił nową usługę wyszukiwania stworzoną przez firmę RSI internet.

Wyszukiwarka elementów dostępnych w serwisie SMS.pl oparta jest na mechanizmie słów kluczowych opisujących zawartość SMS-ów, co jest bardzo istotne w przypadku SMS-ów graficznych. W chwili obecnej opisanych zostało ponad 37 tysięcy elementów.

Dotychczas elementy zgromadzone w bazach serwisu sms.pl były skategoryzowane tematycznie. Osoba poszukująca np. logo z filmu Matrix musiała przedrzeć się przez setki propozycji w kategorii filmowej. Obecnie wystarczy w oknie wyszukiwarki wpisać poszukiwane słowa, a w wyniku otrzymamy jedynie elementy zawierające poszukiwany temat.

Zobacz również:

Wyszukiwarka została zaopatrzona w tezaurus, który jest na bieżąco uzupełniany o nowe zwroty. Śledzenie i późniejsze analizowanie trafności i ilości wyników służy ciągłemu udoskonalaniu słowników. Wyszukiwarka pozwala także na zaawansowane wyszukiwanie z użyciem symboli wieloznacznych * i ? oraz + i - (dany wyraz ma lub nie ma wystąpić w opisie)..

Sms.pl udostępnia wszystkie elementy partnerom pragnącym zamieścić na swoich witrynach dodatkowe elementy graficzne i dzwonki. Na stronach sms.pl dostępne są kreatory pozwalające na łatwe tworzenie stron i podpinanie ich do własnych witryn.

Więcej informacji na stronie http://sms.pl


TOP 200