Nowa wersja systemu SUSE dla aplikacji SAP

Firma SUSE poinformowała o udostępnieniu nowej wersji systemu operacyjnego SUSE Linux dla użytkowników oprogramowania SAP. SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications (który zbudowano na najnowszej wersji systemu serwerowego SUSE z rozszerzeniem Service Pack 3) można skalować zarówno w górę (scale up; np. do 4096 CPU na platformach Intel64 i Itanium), jak i wszerz (scale-out; np. rozszerzać system pamięci masowej czy system plików).

Specjalna wersja systemu SUSE Linux Enterprise Server 11 Service Pack 3 (przygotowana do obsługi aplikacji SAP) zapewnia wsparcie dla narzędzia SAP Software Provisioning Manager do obsługi oprogramowanie SAP. Wspiera też systemy SAP Business One w wersji na platformę SAP HANA.

System może lepiej wykorzystywać możliwości najnowszych procesorów firmy Intel (rodzina Intel Xeon E5 i procesory Intel Core czwartej generacji) oraz platform AMD Opteron serii 4000 i 6000.

Zobacz również:

  • Najgorsze nawyki podczas pracy z komputerem - czego unikać?
  • SAP S/4HANA Cloud zapewnia doskonały rozwój i przyspiesza cyfryzację

Lista wszystkich najważniejszych usprawnień i rozszerzeń systemu SUSE dla użytkowników aplikacji SAP jest dostępna na stroniehttp://www.suse.com/products/sles-for-sap/features/service-pack-3.html. Więcej informacji o rozwiązaniu SUSE Linux Enterprise Server for SAP Applications można znaleźć na stronie http://www.suse.com/products/sles-for-sap.

Zapraszamy na konferencję Big Data Experience (analizuj, estymuj i zarabiaj), która odbędzie się w Warszawa, 29 października 2013 r.

Big Data - nowe podejście analityczne i zarządcze wykraczające poza obecne systemy Business Intelligence - to zupełnie nowa jakość. Zapraszamy w szczególności osoby odpowiedzialne za: formułowanie strategii biznesowej, strategie operacyjne na poszczególnych rynkach, za rozwój biznesu, za nowe rynki i produkty, za analizy biznesowe, za wsparcie sprzedaży, za strategie marketingowe, za badania rynku.

Szczegółowy program konferencji pod adresem http://www.computerworld.pl/konferencja/BigData2.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200