Nowa wersja pakietu NetBackup

Veritas wprowadza szereg usprawnień do swoich aplikacji zarządzających danymi, w tym nową wersję narzędzia NetBackup, które wykonuje automatycznie kopie zapasowe danych przechowywanych w pamięciach pecetów i notebooków.

Oprogramowanie NetBackup 5.0 oferuje szereg nowych opcji, które przyspieszają proces kopiowania i odzyskiwania danych. Na szczególną uwagę zasługuje opcja nosząca nazwę "synthetic backup".

"Syntetyczne kopiowanie" polega na tym, że program pobiera informacje z mniejszych przyrostowych kopii i organizuje je w specyficzny sposób, tworząc nową pełną kopię, nie korzystając jednak z tych zasobów, do których muszą się odwoływać standardowe aplikacje wykonujące pełne kopie zapasowe danych.

Dane przechowywane w pamięciach pecetów i notebooków będą mogły być teraz archiwizowane automatycznie dzięki opcjom NetBackup Desktop i NetBackup Laptop. Za każdym razem gdy zasoby komputera ulegają zmianie, program NetBackup dostrzega to, pobiera zaktualizowane pliki i zapisuje je w udostępnionym folderze utworzonym na serwerze.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200