Nowa wersja Płatnika

Od 4 września 2003 roku w terenowych jednostkach organizacyjnych ZUS będą dostępne płyty CD-ROM z nową wersją 5.01.001 programu Płatnik – informuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Nowa wersja Płatnika będzie także dostępna w serwisie internetowym Zakładu pod adresem:http://www.zus.gov.pl. Program będzie obowiązywał płatników składek. od 1 października 2003 roku. Tego samego dnia wchodzą w życie kody określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 6 sierpnia br., które określa nowe wzory dokumentów niezbędnych do elektronicznego rozliczania.

We wrześniu 2003 roku płatnicy mogą używać zarówno dotychczasowych programów Płatnik (wersja 4.01.001) i Płatnik – Przekaz Elektroniczny (wersja 2.03.005) jak i najnowszej wersji 5.01.001 programu Płatnik. Na płycie CD oprócz aplikacji znajduje się dokumentacja oraz elektroniczny program szkoleniowy.

Zobacz również:

  • Indie znoszą zakaz wykorzystywania kart operatora MasterCard

Więcej informacji:

http://www.zus.gov.pl

Czytaj także:

http://www.computerworld.pl/news/58343.html

http://www.computerworld.pl/news/58240.html

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200