Nowa wersja NetShield

Firma McAfee Assosiates Inc. oferuje NetShield 1.5 - nową wersję pakietu do wykrywania i zwalczania wirusów w sieci NetWare.

Firma McAfee Assosiates Inc. oferuje NetShield 1.5 - nową wersję pakietu do wykrywania i zwalczania wirusów w sieci NetWare.

Jest to ładowalny moduł systemu NetWare (NLM), który ma nowy interfejs i udoskonalony system wykrywania wirusów. Może wykryć 2 tys. różnych ich odmian. Pakiet wyposażony jest w system, który sprawdza czy pliki wykazujące nietypową dla danego środowiska aktywność, nie są zarażone nierozpoznanym wcześniej wirusem. NetShield sprawdza wszystkie przesyłane w sieci pliki oraz przegląda okresowo serwery. Może też wykonywać automatyczny update wszystkich serwerów pracujących w sieci i ładować do nich nowe wersje programów antywirusowych. System ma nowy interfejs, oraz konsolę zarządzania pracą pakietu.

Nowa wersja programu NetShield pozwala administratorowi sieci na nadanie pakietowi wysokiego priorytetu, który umożliwia wykorzystywanie całej mocy obliczeniowej CPU.

Zainstalowanie pakietu NetShield 1.5 na jednym serwerze kosztuje 995 USD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200