Nowa wersja AutoCAD-a

Po 2 latach prac rozwojowych, firma Autodesk Inc.- największy na świecie producent oprogramowania przeznaczonego do wspomagania prac projektowych i animacji, wprowadziła na rynek najnowszą, 13 wersję systemu AutoCAD.

Po 2 latach prac rozwojowych, firma Inc.- największy na świecie producent oprogramowania przeznaczonego do wspomagania prac projektowych i animacji, wprowadziła na rynek najnowszą, 13 wersję systemu AutoCAD.

Atutowe karty pakietu to: nowa architektura, ułatwienia w zakresie użytkowania, zwiększona efektywność przetwarzania i nowe funkcje. AutoCAD Release 13 jest uniwersalnym narzędziem dla użytkowników z różnych sektorów gospodarki, od architektury, mechaniki, projektowania, zarządzania zasobami trwałymi aż po geodezję.

AutoCAD w wersji angielskiej dostępny jest już na platformach systemów operacyjnych MS-DOS i MS-Windows. Licencjonowani użytkownicy za ok. 90 dni będą mogli otrzymać wersję dla Windows NT. Produkt rozpowszechniany jest na dyskietkach 1,44 MB, a także po raz pierwszy na CD-ROM. Za kilka miesięcy przewidziano polonizację systemu.

Klienci kupujący wersję na CD-ROM - jako ofertę specjalną - za tę samą cenę wraz z AutoCAD-em otrzymają AutoVision wersję 2. AutoVision jest to w pełni zintegrowany program do fotorealistycznej symulacji wyglądu obiektów.

Cena AutoCADa na dyskietkach wynosi 7030 DEM, zaś na CD-ROM 6730 DEM (netto).

Szczegółowe informacje: Autodesk Polska, Warszawa, tel. 43 12 68.


TOP 200