Nowa seria drukarek LaserJet 2200 Hewlett-Packard

HP LaserJet serii 2200D to najnowsza propozycja firmy Hewlett-Packard przeznaczona dla profesjonalistów i małych grup roboczych.

HP LaserJet serii 2200D to najnowsza propozycja firmy Hewlett-Packard przeznaczona dla profesjonalistów i małych grup roboczych. Drukarki zapewniają otrzymanie dokumentów z szybkością 18 stron na minutę o rozdzielczości rzeczywistej 1200 pikseli. Wszystkie modele standardowo posiadają moduł automatycznego druku dwustronnego, co skutkuje obniżeniem zużycia papieru i umożliwia uzyskiwanie dokumentów o profesjonalnym wyglądzie. Zestaw interfejsów obejmuje: USB, port równoległy, szybki port na podczerwień, Fast Ethernet 100Base-TX (standardowe wyposażenie w modelu HP LaserJet 2200dn/dtn) oraz języki drukowania (HP PCL 6, HP PCL 5e i emulacja Postscript Level 2). Drukarki wyposażone są w 8 MB (16 MB model dtn) pamięci RAM z możliwością rozbudowy do 72 MB. Średni cykl pracy wynosi do 40 000 stron miesięcznie.

Seria HP LaserJet została zaprojektowana z myślą o użytkownikach biurowych. Urządzenie dobrze nadaje się do pracy w małych grupach roboczych. Możliwość jednoczesnego użytkowania portu równoległego i portu USB daje szerokie możliwości konfiguracyjne. Rozszerzenie za pomocą HP jetdirect 610n umożliwia dostęp do węzła sieci, zwiększenie tempa pracy i efektywne zarządzanie. Szybki port na podczerwień umożliwia użytkownikom drukowanie z komputerów przenośnych i telefonów komórkowych.

Zobacz również:

Ceny urządzeń w zależności od modelu ustalono na ok. 3450 - 5400 zł netto.

Więcej informacji: http://www.hp.pl


IBM Think Digital Summit Poland, 16-17 września 2020
TOP 200