Nowa prezes Equinix

Equinix, globalny dostawca infrastruktury cyfrowej, powołał Sylwię Pyśkiewicz na stanowisko prezesa zarządu spółki w Polsce. Oprócz kierowania główną działalnością w Polsce, nowa prezes będzie nadzorować oraz rozwijać Equinix Internet Exchange w Warszawie (wcześniej PLIX), uznawany za największy komercyjny punkt wymiany internetu (Internet Exchange) w Polsce.

fot. materiały prasowe Equinix

Sylwia Pyśkiewicz przechodzi do Equinix z firmy Iron Mountain, wnosząc ponad 20 lat doświadczenia zawodowego zdobywanego na stanowiskach wyższego szczebla. W tym okresie pełniła funkcje kierownicze w różnych sektorach dla międzynarodowych firm, takich jak Pelion, Tesco, B&Q oraz Medicover. Jest uznaną liderką transformacji biznesowej w Polsce. Założyła m.in. Payback, jeden z największych programów lojalnościowych w Europie, zanim został on przejęty przez American Express w 2011 roku w ramach wielomilionowej transakcji.

„Jest to ekscytujący czas pełen wyzwań dla organizacji z Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki szybkiej cyfryzacji świat otworzył się dla wielu firm, umożliwiając im globalny rozwój. Equinix jest idealnym partnerem w tej podróży. Globalna siła Platformy Equinix oraz wizja i zaangażowanie firmy w budowanie lepszej, zrównoważonej i połączonej cyfrowo przyszłości, w pełni pokrywają się z moimi własnymi ambicjami i cieszę się, że będę mogła kontynuować budowanie zespołu oraz rozwijać Equinix Polska” – mówi nowa prezes.

Zobacz również:

  • GPW przenosi swój nowy system transakcyjny
  • 10 rzeczy, które spędzają sen z powiek liderom IT

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200