Nowa płyta główna ASUS w firmie AB

ASUS CUSL2 to najnowsza płyta główna, którą do oferty wprowadziła firma AB z Wrocławia.

<!-- grafika --><img src="/nws/gfx/asus.jpg" align="right" vspace="5" hspace="10"><!-- kgrafika -->

Wrocławska firma AB, autoryzowany dystrybutor produktów marki ASUS, wprowadziła do sprzedaży najnowszy model płyty głównej ASUS CUSL2.

Płyta ta została zbudowana w formacie ATX i jest przystosowana do obsługi procesorów Intel II/III Coppermine 450~933+ MHz oraz Celeron 333~566+ MHz. Podstawą płyty jest nowy chipset Intel 815E wyposażony w 133 MHz magistralę (FSB) i obsługujący pamięci PC133/PC100 SDRAM. Zintegrowano z nim kartę graficzną Intel 82815 oraz Kontroler Pamięci AGP (GMCH). Płyta przystosowana jest do obsługi portu grafiki AGP Pro/4X i ultra-szybkich dysków UDMA/100 Bus Master IDE, co znacznie wpływa na szybkość pracy i wydajność płyty. Ponadto na płycie zamontowano kontroler ICH2 zarządzający ATA100, 4xUSB i 2xCNR, a także Firmware Hub (FWH) 133MHz FSB. Dodatkowe zalety płyty to możliwość łatwej regulacji prędkości procesora, 6 slotów PCI i 2 sloty CNR, które dają możliwość rozbudowy o dodatkowe urządzenia (np. SCSI, CD-RW, DVD-ROM, itp.) oraz funkcje Suspend-to-RAM oraz JumperFreeTM Mode. Kontrolę parametrów pracy płyty głównej (zasilanie PC, temperatura procesora i płyty) umożliwi program PC Health Monitoring dołączony na płycie CD-ROM.

Sugerowana cena detaliczna płyty to 880 zł brutto.

AB

tel. (71) 3240500

http:// www.ab.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200