Nowa platforma do analizy Big Data

Polska firma software’owa wspiera rozwój DS Studio – platformy do kompleksowej analizy Big Data, wykorzystującej rozwiązania z zakresu Machine Learning. DS. Studio Zostanie zaprezentowane na dwóch dużych globalnych konferencjach IT w Kalifornii: Hadoop Summit i Spark Summit.

DeepSense.io właśnie uruchomił stronę internetową (deepsense.io). Kolejnym krokiem w wejściu na rynek będzie wyjazd zespołu do USA na dwie znane, branżowe konferencje, Hadoop Summit (9-­‐11 czerwca, San Jose) i Spark Summit (15-­‐17 czerwca, San Francisco), gdzie DS. Studio zostanie pokazane w działaniu bezpośrednio potencjalnym odbiorcom i partnerom biznesowym. “To niezwykłe wyzwanie, aby móc zaprezentować się na tak znanych w środowisku IT wydarzeniach. Pokażemy się u boku firm działających już od dawna w obszarze analizy danych, a więc w gronie najlepszych rozwiązań dla biznesu. Wypływamy od razu na szeroką wodę” – opowiada Piotr Niedźwiedź, dyrektor techniczny i główny architekt DeepSense.io. “Mamy świetnie przygotowane narzędzie oraz najlepszych ludzi, którzy je tworzą lub wspierają nas merytorycznie. Jesteśmy przygotowani, aby podbić sąsiedni kontynent”, dodaje.

DeepSense.io wie, że mierzy wysoko. Rynek amerykański jest wymagający i konkurencja jest duża, ale klienci doceniają innowacyjność i talenty polskich programistów. “CodiLime 3 czerwca świętuje czwarte urodziny i już od czterech lat współpracuje z kluczowymi klientami z tego rynku, a wspólnych projektów przybywa. Polska ma wiele do zaoferowania partnerom z Doliny Krzemowej i DeepSense.io z pewnością to wykorzysta” – komentuje Tomasz Kułakowski, CEO CodiLime.

Zobacz również:

  • 9 sposobów, w jaki hakerzy wykorzystają uczenie maszynowe do przeprowadzania ataków
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200