Nowa odsłona serwisu Departamentu Administracji Publicznej MSWiA

Ruszyła nowa odsłona serwisu Departamentu Administracji Publicznej, która służy komunikacji z interesantami. Strona ma nowy układ oraz nowe funkcje. Za zmiany odpowiada agencja artflash interactive.

Portal Departamentu Administracji Publicznej MSWiA to platforma internetowa służąca komunikacji z interesantami, w szczególności w zakresie doradztwa oraz przekazywania informacji dotyczących działalności Jednostek Samorządu Terytorialnego i bieżących projektów systemowych.

Agencji artflash interactive miała zaprojektować nową szatę graficzną serwisu, a także stworzyć odpowiednią koncepcję funkcjonalną, dostosowaną do potrzeb kadry zarządzającej JST. Zmiany na portalu miały usprawnić nawigację oraz zapewnić odwiedzającym możliwości szybkiego dotarcia do poszukiwanych przez nich treści.

Zobacz również:

  • Jak technologia może pomóc podczas kryzysu uchodźczego
  • Rząd zawsze z Tobą. W Twoim smartfonie

"Tworząc nowy wizerunek serwisu, staraliśmy się przygotować go tak, aby współgrał z dotychczasową kompozycją kolorystyczną strony głównej MSWiA. Zadbaliśmy także o to, by strona była prosta w obsłudze i czytelna w odbiorze. Dodatkowo podjęliśmy się również zaprojektowania architektury informacji" - mówi Tomasz Chabowski, creative director artflash interactive.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200