Nowa odsłona bankowości internetowej BNP Paribas Bank Polska

Bank uruchomił nową wersję systemu do bankowości internetowej autorstwa Comarchu. System [email protected] ma nowy, bardziej ergonomiczny i przyjazny interfejs graficzny i wersję mobilną na smartfony.

Funkcje w aplikacji zostały podzielone na kilka kategorii, dzięki czemu użytkownik może szybciej dotrzeć do produktu lub usługi. Wszystkie moduły zostały ujednolicone w zakresie nawigacji, struktury oraz designu, aby maksymalnie przyśpieszyć wyszukiwanie. Bank udostępnił klientom system Mobile [email protected] na smartfony z Androidem i iOS. Poza standardowymi funkcjonalnościami aplikacja ma wiele innowacyjnych rozwiązań, wykorzystujących możliwości urządzeń mobilnych. Mobile [email protected] umożliwia także lokalizowanie najbliższych bankomatów i palcówek banku. Inną przydatną funkcją jest konwerter walut w czasie rzeczywistym po aktualnym kursie. Użyteczną funkcją są kalkulatory kredytowe, umożliwiające obliczenie wysokości oprocentowania i raty kredytu gotówkowego, samochodowego czy hipotecznego na podstawie parametrów wprowadzonych przez użytkownika.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200