Nowa "atramentówka" HP

Hewlett-Packard wprowadził do sprzedaży nowe drukarki atramentowe – HP Business Inkjet 2600. Umożliwiają one wykonywanie kolorowych wydruków w formacie A3+.

Hewlett-Packard wprowadził do sprzedaży nowe atramentowe – HP Business Inkjet 2600. Umożliwiają one wykonywanie kolorowych wydruków w formacie A3+.

Według zapewnień koncernu, nowe drukarki najlepiej sprawdzą się w kilkunastoosobowych zespołach roboczych, pracujących w sieci. HP Business Inkjet 2600 jest pierwszą drukarką atramentową, w której zaimplementowano technologię internetową umożliwiającą korzystanie z usług sieciowych. Wbudowany serwer WWW pozwala na zdalne administrowanie przy użyciu przeglądarki lub oprogramowania HP Web Jetadmin 6.5.

Zobacz również:

Prędkość pracy drukarki wynosi 15 stron na minutę w trybie czarno-białym i 11 stron na minutę w trybie kolorowym). O wysoką jakość wydruku dba wykorzystywany już od pewnego czasu w atramentówkach HP system PhotoREt III

Seria HP Business Inkjet 2600 obejmuje model podstawowy i model 2600dn, który standardowo wyposażony jest w moduł automatycznego druku dwustronnego i sieciowy serwer druku HP Jetdirect 615n.

Drukarki HP Business Inkjet 2600 i 2600dn są dostępne w Polsce od marca 2002 r. Sugerowane ceny detaliczne wynoszą odpowiednio 5499 i 7499 zł + VAT.

Więcej informacji:

http://www.hp.com.pl