Nowa aplikacja CRM dla urządzeń iPad

Austriacka spółka update software AG, przedstawiła nową wersję systemu CRM.pad 2.0 – rozwiązania dedykowanego dla urządzeń iPad. Aplikacja oferuje mobilne funkcjonalności CRM, a jej twórcy wersji skoncentrowali swoją uwagę na lepszej strukturze interfejsu oraz funkcjach pozwalających wykonywać szereg zadań w trybie offline.

CRM.pad (jedno z pierwszych na rynku natywnych rozwiązań dedykowanych dla urządzeń iPad) wspiera obecnie funkcje, dzięki którym informacje o produktach mogą być prezentowane i wyświetlane w różnych trybach, dowolnie definiowanych przez użytkownika. Ułatwia to zadanie wprowadzania danych o produktach do ofert i zamówień. Jak zapewniają twórcy aplikacji, dane mogą być wtedy wprowadzane i edytowane bez niepotrzebnych ruchów palca po ekranie.

Konsola, centrum sterowania i wyszukiwarka są zawsze dostępne u góry ekranu, a centrum sterowania pozwala użytkownikom na przełączanie się między różnymi procesami pracy oraz ich równoległe wyświetlanie, a także definiowanie ustawień.

Zobacz również:

  • Jak system ERP może usprawnić i zautomatyzować pracę w firmach świadczących usługi
  • Znamy datę premiery nowych modeli urządzeń iPad Pro

Z nową aplikacją CRM.pad 2.0 użytkownicy mogą zarządzać danymi nawet bez połączenia z Internetem. Funkcje dostępne są zarówno w trybie offline, jak i online. Jeśli podczas wprowadzania danych urządzenie ma ograniczony dostęp do Internetu, nie ma to wpływu na pracę. Dane są automatycznie przesyłane do centralnej bazy danych CRM, gdy tylko połączenie internetowe zostaje przywrócone.

Aplikacja CRM.pad 2.0 jest już dostępna w wersjach dostosowanych do poszczególnych branż, takich jak: budownictwo i budowa maszyn, farmacja, technologia medyczna, sektor finansowy oraz dóbr konsumpcyjnych. CRM.pad wspiera model iPad 2 lub wyższy i działa na systemie iOS 7.0 lub wyższym.

Prezentacja aplikacji będzie miała miejsce za niecały miesiąc podczas targów CRM-expo w Stuttgarcie (Niemcy; 8-10 października).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200