Nowa Symmetra APC

Firma American Power Conversion wprowadziła do sprzedaży nowy modułowy zasilacz UPS Symmetra LX mogący pracować z mocą od 5 do 20 kVA. Urządzenie jest przeznaczone głównie dla ochrony zasilania małych i średniej wielkości centrów obliczeniowych, serwerowni, korporacyjnego sprzętu IT i innych aplikacji o wysokim poziomie dostępności.

Nowa Symmetra LX jest dostępna zarówno w modelu montowanym w szafie jak i w obudowie typu tower. Dzięki konstrukcji modułowej UPS oferuje takie funkcje jak:

- możliwość pracy w konfiguracji nadmiarowej N+1

- możliwość wymiany „na gorąco” modułów mocy i baterii

- skalowalność mocy.

Zasilacz ma wbudowane automatyczne obejście, które zapewnia ciągłe zasilanie odbiorów nawet w razie awarii układów elektroniki lub przeciążenia. UPS ma wbudowany korektor wejściowego współczynnika mocy, zapewniający dobrą współpracę z agregatem prądotwórczym. UPS jest wyposażony w wyświetlacz LCD oraz specjalną kartę do monitorowania środowiska, a także oprogramowanie monitorująco - zarządzające PowerChute. UPS oferuje ponadto możliwość rozszerzenia funkcji monitorowania i zarządzania w oparciu o akcesoria Smart Slot.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200