Nowa Neostrada

Z początkiem lipca TP SA uruchomiła nową usługę szerokopasmowego dostępu do Internetu - Neostrada Plus. Obecnie, już w podstawowym wariancie, zapewnia ona transmisję danych z prędkością 512 Kb/s. Użytkownicy Neostrady wciąż nie będą mogli jednak korzystać ze stałych adresów IP.

Z początkiem lipca TP SA uruchomiła nową usługę szerokopasmowego dostępu do Internetu o nazwie Neostrada Plus. Ceny miesięcznego abonamentu zaczynają się od 190 zł brutto, zaś szybkość transmisji danych już w podstawowym wariancie wynosi 512/128 Kb/s (do/od klienta). Do dyspozycji użytkownik ma również 100 MB na dowolną liczbę kont pocztowych i serwer WWW (w domenie neostrada.pl) oraz dostęp do zawartości serwisu www.Neostrada.pl. Opłata instalacyjna wynosi 854,93 zł brutto. Znacznie taniej, bo tylko 159,43 zł zapłacą osoby, które na Neostradę „przesiądą się z SDI”. Pewną wadą rozwiązania jest wykorzystanie dynamicznych adresów IP.

TP SA informuje, że z przyczyn technicznych usługa Neostrada Plus może nie być dostępna w wybranych lokalizacjach.

Zobacz również:

  • Chiny chcą cenzurować wszystkie komentarze w internecie
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200