Novell: zarządzanie poprawkami Windows

Novell udostępni pod koniec marca rozwiązanie Novell ZENworks Patch Management, mające ułatwić zarządzanie poprawkami oprogramowania w przedsiębiorstwach. Wykorzystuje ono technologię firmy PatchLink Corporation i umożliwia automatyczne zarządzanie łatkami Windows.

Oprogramowanie zapewnia administratorom szczegółowe informacje o każdej poprawce, dzięki czemu można określić, które z nich są potrzebne i które trzeba zainstalować możliwie szybko. Funkcja automatycznego wdrażania zapewnia najnowsze wersje zabezpieczeń dla serwerów, komputerów biurowych oraz zdalnych stacji roboczych i laptopów.

Novell ZENworks Patch Management jest rozwiązaniem umożliwiającym efektywne zarządzanie poprawkami wszystkich systemów przedsiębiorstwa, wyposażonym w następujące funkcje:

* Wykrywanie luk, z automatyczna ocena ryzyka związanego z brakiem poprawek i wskazywaniem, jakie poprawki i luki istnieją na każdym serwerze, komputerze biurowym i laptopie w sieci firmy.

Zobacz również:

  • Apple celowo zaniedbuje starsze wersje macOS. Brak poprawek dla luk zero-day
  • Acronis Cyber Foundation świętuje pięć lat działalności

* Automatyczne wdrażanie poprawek.

* Zaawansowane zabezpieczenia, funkcje szybkiego reagowania i raporty informujące o statusie naprawy, które zapewniają spójność danych, zgodność ze standardami oprogramowania i ciągłą ochronę systemów.

Novell ZENworks Patch Management jest częścią pakietu Novell Resource Management i linii produktów ZENworks. Dodatkowe informacje na stroniehttp://www.novell.com/products/zenworks.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200