Novell w administracji

MSWiA i Novell przedłużyły ramową umowę, umożliwiającą jednostkom administracji państwowej i samorządowej zakup oprogramowania sieciowego na preferencyjnych warunkach.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przedłużyło ramową umowę z Novellem, która będzie obowiązywać do czerwca 2004 r. Dzięki umowie wszelkie jednostki administracji państwowej oraz samorządowej, służba zdrowia i instytucje wymiaru sprawiedliwości mogą nabywać na bardzo preferencyjnych warunkach oprogramowanie sieciowe Novella. Oferta dotyczy m.in. systemów wspomagających pracę grupową i komunikację (GroupWise i NetMail) czy rozwiązań ochrony i dostępu do sieci (BorderManager, Secure Access).

To już czwarte porozumienie zawarte przez MSWiA i Novella. Jak utrzymuje firma, od powstania programu 6 lat temu, skorzystało z niego już ok. 400 instytucji. Umowa jest zawierana centralnie, jednak zainteresowane podmioty mają całkowitą niezależność przy wyborze rozwiązań.

Zobacz również:

  • Jak przyspieszyć służbowe smartfony z Androidem?
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200