Novell przedłuża umowę z rządem RP

Jednostki administracji przez kolejne 2 lata będą mogły nabywać produkty Novella na preferencyjnych warunkach. Firma kolejny raz przedłużyła umowę z rządem RP zawartą już w 1996 r. Obecnie obejmuje ona także rozwiązania firm SUSE i Ximian. Dzięki temu Novell chce skuteczniej promować rozwiązania open source w sektorze administracji.

Rządowe umowy są odpowiednikami zawieranych z dużymi klientami umów ramowych CLA (Corporate Licence Agreement) z tą różnicą, że z ich preferencyjnych warunków mogą korzystać dowolnej wielkości jednostki administracji.

W ramach umowy administracja państwowa i samorządowa, instytucje wymiaru sprawiedliwości oraz służby zdrowia mogą kupować oprogramowanie Novella z 28% rabatem. W przypadku Polski firma zdecydowała się także na ustanowienie takich samych warunków dla usług Novell Professional Services Poland. W innych krajach rabat na usługi wsparcia wynosi 5%. Preferencyjne warunki nie dotyczą jedynie "centralnych zakupów" w Novell Polska, lecz obejmują dowolne projekty realizowane przez partnerów firmy w sektorze administracji.

Zobacz również:

  • Elon Musk chce stworzyć własną wersję sztucznej inteligencji
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200