Notebook bez OS-u w ofercie Vobis

Vobis wprowadził do sprzedaży notebook Asus K50C bez systemu operacyjnego. Sklep zachwala sprzęt jako idealny produkt dla studentów i tych, którzy albo posiadają już własną kopię systemu albo chcą zainstalować inny OS.

Notebook bez OS-u w ofercie Vobis
Większość dostępnych na rynku notebooków sprzedawana jest z preinstalowanym systemem operacyjnym. To rozwiązanie nie wszystkim odpowiada. Dlatego też Asus K50C oferowany jest bez systemu - klient może zainstalować np. dowolną wersję Windows lub jedną z dystrybucji Linuksa.

Asus K50C wyposażony został w dwurdzeniowy procesor Intel Celeron D220 (1,2 GHz), ekran o przekątnej 15,6" i rozdzielczości 1366x768 pikseli, zintegrowaną kartę graficzną Intel GMA 4500, 2 GB pamięci RAM i HDD o pojemności 250 GB. Całość zamknięta jest w obudowie ozdobionej niewielkimi zygzakami (które powinny nieźle maskować wszelkie drobne ryski, a poza tym nie będzie na nich widać śladów palców). K50C wyposażony jest także w klawiaturę z klasycznym zestawem klawiszy numerycznych.

Zobacz również:

  • Powrót do przeszłości - nowy laptop z wymiennymi podzespołami
  • Asus wprowadza do sprzedaży laptopy z CPU Intel 13. generacji

Cenę notebooka ustalono na 1799 zł.

Okres gwarancyjny wynosi 24 miesiące, ale klient może wykupić przedłużoną gwarancję, lub dodatkowe ubezpieczenie np. od zniszczenia.

Więcej informacji znaleźć można na stronie dystrybutora.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200