Norton AntiVirus

Peter Norton, autor wielu bardzo pomocnych programów narzędziowych, pozwalających na ingerencję w dane zapisane na dyskach twardych i dyskietkach, opracował zestaw programów wykrywających i usuwających komputerowe wirusy.

Peter Norton, autor wielu bardzo pomocnych programów narzędziowych, pozwalających na ingerencję w dane zapisane na dyskach twardych i dyskietkach, opracował zestaw programów wykrywających i usuwających komputerowe wirusy. Program antywirusowy obsługuje komputery standardu IBM PC XT, AT. Wykrywa i usuwa wirusy z dysków twardych, dyskietek i serwerów sieciowych. Obsługa programu jest prosta i polega na wybieraniu opcji z rozwijanych kolejnych menu. Pakiet o nazwie Norton AntiVirus rozprowadzany jest przez firmę SYMANTEC Ltd, MKA Ho-use 36 King Street, Maiden-head Berkshire SL6 1EF Anglia.

Firma SYMANTEC uruchomiła także pod numerem 0628 .777677 telefoniczną gorącą linię dla wszystkich zainteresowanych zwalczaniem komputerowych wirusów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200