Niewielka wielofunkcyjna nowość Canona

Oferta firmy Canon wzbogaciła się o nowe laserowe, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne z linii imageCLASS - model MF4270. Nowość powinna trafić do sprzedaży we wrześniu.

Canon imageCLASS MF4270 przeznaczony jest przede wszystkim do zastosowania w małych biurach. Producent zwraca uwagę na niewielkie wymiary urządzenia, które wyposażono w moduł duplex oraz 35-stronicowy Automatyczny Podajnik Dokumentów (ADF). Dzięki nim mamy możliwość automatycznego kopiowania dokumentów po obu stronach papieru.

Niewielka wielofunkcyjna nowość Canona

Canon imageCLASS MF4270

Nowość pozwala na kopiowanie i drukowanie z prędkością sięgającą 21 stron na minutę w rozdzielczości do 1200 x 600 dpi. Urządzenie wyposażone zostało w skaner umożliwiający pracę w maksymalnej rozdzielczości interpolowanej 9600 dpi i 24-bitowej głębi koloru (bezpośrednio z podajnika ADF lub szklanej płyty). Użytkownik ma też możliwość skorzystania z faksu opartego na modemie 33.6 Kbps Super G3 i posiadającego pamięć o pojemności 256 stron.

MF4270 dysponuje kasetą na 250 arkuszy oraz możliwością pracy w sieci (moduł 10/100Base T). Pozwala na powielanie dokumentów o maksymalnej wielkości 216 x 355 mm (Legal, z podajnika ADF) i korzysta z systemu pojemników Canon Single Cartridge System.

Sprzedaż imageCLASS MF4270 ma się rozpocząć we wrześniu w sugerowanej przez producenta cenie 299 USD.

Więcej informacji można znaleźć w informacji prasowej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200