Nie zwalniamy tempa

Zapraszamy do słuchania kolejnego podcastu serii Computerworld TOP200. Ten odcinek to rozmowa o wyzwaniach związanych z pozyskiwaniem specjalistów IT.

Pozyskanie kompetencji technologicznych to dla wielu firm wyzwanie. Na rynku brakuje specjalistów, a stawki tych dostępnych są wysokie. Dodatkowo rozwój technologii powoduje stałe zawężanie specjalizacji. W IT nie ma ludzi renesansu, są za to eksperci w wybranych fragmentach obsługi cyfrowego świata.

Bywa i tak, że zatrudniony specjalista nie zagrzeje miejsca, przechodząc do innej organizacji, skuszony jeszcze wyższymi zarobkami lub lepszą atmosferą w pracy. Utrzymanie i dobra motywacja stają się równie istotne co sam proces rekrutacji.

Zobacz również:

  • 10 rzeczy, które spędzają sen z powiek liderom IT

Sii Polska potrafi skutecznie operować na wcale niełatwym rynku. Zwiększa zatrudnienie, otwiera nowe centra kompetencyjne, by sprostać wyzwaniu nowych trendów w IT. W tym roku firma przekroczyła barierę 7000 zatrudnionych. Jak to robi?

Zapytaliśmy o to Krzysztofa Krężla, COO w Sii Polska.

Zapraszamy do słuchania!

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200