NextiraOne buduje Data Center dla Gazpromu

Gazprom Marketing &Trading Ltd (GM&T), brytyjska spółka marketingowo-handlowa należąca do rosyjskiej grupy Gazprom, wybrał NextiraOne do zaprojektowania, budowy i wsparcia nowego Data Center w Manchesterze.

Nowe centrum danych jest związane z pierwszym Data Center firmy GM&T zlokalizowanym w Londynie, które także zostało zaprojektowane, zbudowane i jest wspierane przez NextiraOne. Oba centra służą jako Disaster Recovery, gwarantując back-up systemów i usług dla globalnych operacji GM&T.

Centrum zapewnia firmie GM&T bezpieczną i skalowalną platformę, umożliwiającą stały wzrost i rozwój, oraz środowisko Disaster Recovery. „Ciągłość naszych operacji biznesowych jest kluczowa, ponieważ rynki energii działają 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Informacja w czasie rzeczywistym, szybka reakcja na zapytania handlowe i wiele innych krytycznych procesów biznesowych na świecie zależy od naszego Data Center i platform IT. NextiraOne może wspierać nas w nowych wyzwaniach na międzynarodowych rynkach” – stwierdził Rob Pringle, Global IT Director GM&T.

Zobacz również:


TOP 200