Nexans: gniazdko szybkiej transmisji

Nexans rozszerza ofertę produktów GG45 o 8-pinowe gniazdko szybkiej transmisji Cat. 7A PCB. Gniazdko GG45-8C PCB można wykorzystywać w aplikacjach szybkiej transmisji danych PCB i urządzeniach testujących oraz panelach Cat. 7 oraz złączach krzyżowych.

Jest ono stosunkowo proste w montażu i wydajne przy szybkiej transmisji danych na złączach z miedzi. Nowe gniazdko GC45-8C PCB zwiększa zakres częstotliwości do 1500 MHz, przewyższając specyfikację IEC61076-3-110 dla Cat. 7A o 500 MHz. Charakteryzuje się także wysoką odpornością na zakłócenia (korzystny współczynnik poziomu szumów).

Nexans: gniazdko szybkiej transmisji

Dotychczas stosowane 12-przewodowe złącze Nexans GG45 uzyskało atest niezależnego niemieckiego instytutu badawczego GHMT AG jako w pełni zgodne ze standardami IEC dla okablowania generycznego dla pasma o szerokości do 1000 MHz w pomieszczeniach klienta. Zawiera ono przełącznik umożliwiający wybór pomiędzy trybem dużej (600 MHz) i średniej szybkości (250 MHz). Produkty z serii GG45-8C, wyposażone w 8 pinów, są przeznaczone do pracy w trybie dużej szybkości, z częstotliwością kanału do 1500 MHz.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200