Neutron-IT otrzymała certyfikat IBM

Spółka specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla sklepów internetowych i portali korporacyjnych otrzymała certyfikat IBM Server Proven. Certyfikat został przyznany za stworzony przez Neutron-I...

Spółka specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla sklepów internetowych i portali korporacyjnych otrzymała certyfikat IBM Server Proven. Certyfikat został przyznany za stworzony przez Neutron-IT system sprzedaży przez Internet - easySHOP. Jest to aplikacja pozwalająca na wykorzystanie Internetu do szybszej i tańszej obsługi sprzedaży. Umożliwia stworzenie sklepu internetowego obsługującego zarówno klientów jak i partnerów handlowych.

"Certyfikat IBM Server Proven przyznawany jest firmom, których oprogramowanie zostało przetestowane na naszych platformach sprzętowych. W laboratorium sprawdza się sposób i łatwość instalacji aplikacji oraz jej działanie na serwerach. Po przejściu rygorystycznych testów oprogramowanie może otrzymać rekomendację dotyczącą współpracy z serwerami IBM", wyjaśnił Tomasz Rupniewski, specjalista techniczny przy Solution Partnership Center w IBM Polska.

Zobacz również:

  • Microsoft kończy z programem Olympia Corp

Program certyfikacji działa na świecie od czterech lat. W tej części Europy uruchomiono go w październiku 1998 r. Certyfikaty zdobyło w Polsce dotychczas około 40 firm programistycznych, głównie małych i średnich.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200