Netk@rta w Multibanku

Działające od października ub.r. kolejne po mBanku detaliczne ramię BRE Banku - Multibank zaoferowało swoim klientom specjalną kartę Visa do dokonywania zakupów w Internecie i opłacania zamówień poczt...

Działające od października ub.r. kolejne po mBanku detaliczne ramię BRE Banku - Multibank zaoferowało swoim klientom specjalną kartę Visa do dokonywania zakupów w Internecie i opłacania zamówień pocztowych i telefonicznych. Netk@rta jest kartą typu "wirtualna portmonetka", którą poprzez Internet lub telefoniczną Multilinię należy naładować odpowiednią do wysokości zakupów kwotą. Jednorazowo kartę można naładować do sumy 3 tys. zł.

Netk@rtę mogą otrzymać tylko posiadacze jednego z trzech rodzajów kont, mianowicie rachunku pod nazwą MultiKonto ja!, stworzonego z myślą o młodych i aktywnych osobach. Roczna opłata za korzystanie z wirtualnej karty wynosi 22 zł netto.

Zobacz również:

O dokonanych transakcjach internetowych przy użyciu Netk@rty klienci Multibanku będą powiadamiani SMS-em lub pocztą elektroniczną.

W mBanku, drugim detalicznym banku internetowym BRE Banku, także wprowadzono tego typu kartę. Od września ub.r. klienci mBanku dokonują elektronicznych zakupów z wykorzystaniem eKarty. Do połowy stycznia br. mBank wydał ponad 3,6 tys. eKart.


×