[email protected] w Multibanku

Działające od października ub.r. kolejne po mBanku detaliczne ramię BRE Banku - Multibank zaoferowało swoim klientom specjalną kartę Visa do dokonywania zakupów w Internecie i opłacania zamówień poczt...

Działające od października ub.r. kolejne po mBanku detaliczne ramię BRE Banku - Multibank zaoferowało swoim klientom specjalną kartę Visa do dokonywania zakupów w Internecie i opłacania zamówień pocztowych i telefonicznych. [email protected] jest kartą typu "wirtualna portmonetka", którą poprzez Internet lub telefoniczną Multilinię należy naładować odpowiednią do wysokości zakupów kwotą. Jednorazowo kartę można naładować do sumy 3 tys. zł.

[email protected]ę mogą otrzymać tylko posiadacze jednego z trzech rodzajów kont, mianowicie rachunku pod nazwą MultiKonto ja!, stworzonego z myślą o młodych i aktywnych osobach. Roczna opłata za korzystanie z wirtualnej karty wynosi 22 zł netto.

Zobacz również:

  • Hakerzy podszywający się pod Merkel wzięli na cel prezes Europejskiego Banku Centralnego
  • Microsoft Office 365 - lista wersji, najważniejsze zmiany dla biznesu

O dokonanych transakcjach internetowych przy użyciu [email protected] klienci Multibanku będą powiadamiani SMS-em lub pocztą elektroniczną.

W mBanku, drugim detalicznym banku internetowym BRE Banku, także wprowadzono tego typu kartę. Od września ub.r. klienci mBanku dokonują elektronicznych zakupów z wykorzystaniem eKarty. Do połowy stycznia br. mBank wydał ponad 3,6 tys. eKart.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200