Netia wprowadza nowe taryfy internetowe

Operator oferuje nową taryfę, która uwzględnia zryczałtowaną opłatę za 100 godz. połączenia z Internetem miesięcznie.

Internetia, spółka zależna od Nietii Holdings, wprowadziła dzisiaj (15 września) nowe ceny za telefoniczny dostęp do Internetu. Według nowej taryfy cena za impuls została zmniejszona o 20%.

Internauci korzystający z usług Internetii będą płacić za jeden impuls 23 gr (taryfa niebieska) lub 22 gr (taryfa zielona). Ceny nie uwzględniają 22-proc. podatku VAT.

Zmieniono także sposób naliczania impulsów. W dni robocze w godz. 8.00-18.00 impuls będzie naliczany co 3 min, a w godz. 18.00-.008 w dni robocze oraz przez całą dobę w soboty, niedziele i święta - co 6 min.

Nowością w ofercie operatora jest nowa, trzecia taryfa, uwzględniająca dostęp do Internetu na podstawie stałej opłaty miesięcznej w wysokości 69 zł z VAT. Cena ta obejmuje pierwszych 100 godz. połączeń w każdym miesiącu z numerami dostępowymi Netii. Z oferty mogą skorzystać osoby, które znajdują się w zasięgu sieci Netii.

***

Internetia Telekom kupuje kolejnego dostawcę Internetu

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200