Netia uruchamia internetowe połączenia telefoniczne

Jeszcze w tym roku abonenci Netii Holdings SA w Warszawie i okolicach otrzymają możliwość skorzystania z tańszych połączeń międzynarodowych za pośrednictwem Internetu.

Netia Holdings SA uruchomiła usługę telefonii internetowej, pozwalającą na prowadzenie tańszych połączeń międzynarodowych. Od 20 grudnia br. zostanie ona udostępniona abonentom Netii Telekom Mazowsze i Netii Telekom Warszawa.

Usługa realizowana jest przy udziale firm zależnych, które posiadają koncesję na świadczenie usług dostępu do Internetu. Netia Holdings kupiła w 1999 r. dostawcę Internetu - TopNet.

Regulamin połączeń międzynarodowych za pośrednictwem Internetu zostanie udostępniony na stronie WWW operatora. Z usługi korzystać będą mogli posiadacze telefonów z wybieraniem tonowym i klawiszem "*". Usługa dostępna będzie jedynie na wybranych obszarach, w zależności od możliwości technicznych Netii.

W ramach usługi oferowane będą dwie taryfy - Zielona i Niebieska. W taryfie Zielonej cena rozmowy z abonentami z państw europejskich i Rosji wyniesie 1,20 zł za minutę, natomiast do USA, Kanady, Australii, Nowej Zelandii, Turcji czy Izraela - 2,80 zł. W taryfie Niebieskiej za 1 minutę rozmowy trzeba będzie zapłacić odpowiednio 1,24 zł i 2,90 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200