Netia: szybszy dostęp do internetu

Jak poinformowali nas przedstawiciele Netii, firma bezpłatnie zwiększyła przepustowość łączy ADSL dla klientów usługi Net24. Obecnie pobieranie danych przez użytkownika tej usługi odbywa się z prędkością 640 kb/s, natomiast prędkość danych wysyłanych wynosi 160 kb/s. Wprowadzona zmiana nie wymaga rekonfiguracji modemu użytkownika.

Transfer wysyłanych i pobieranych danych został zwiększony w dniu dzisiejszym. Z atrakcyjniejszych parametrów skorzystać mogą użytkownicy usługi Net24. Dodajmy, że usługa jest skierowana do abonentów Netii posiadających zarówno linie analogowe, jak i linie ISDN.

Teraz użytkownicy mogą wysyłać dane z prędkością 160 kb/s. Parametry pobierania zwiększone zostały do 640 kb/s.

Zobacz również:

Przypomnijmy również, że od 1 lipca br. operator wprowadził promocyjną opłatę aktywacyjną dla usługi Net24. Wynosi ona 1 zł netto (1,22 zł brutto). Z kolei miesięczna opłata abonamentowa to 130 zł brutto dla klientów indywidualnych i instytucji kulturalno-oświatowych oraz 158,60 zł brutto dla firmy i innych instytucji.

Netia wprowadziła usługę szerokopasmowego dostępu do internetu w technologii ADSL 15 kwietnia br.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200