Netia oferuje międzymiastowe połączenia w systemie prepaid

Koszt połączeń z użyciem systemu Netii ma być tańszy o ok. 20% od takich samych połączeń realizowanych przez TP SA.

Netaia rozpoczęła dzisiaj (7 lipca) świadczenie usług połączeń międzymiastowych w systemie prepaid. Usługi dostępne są na razie w warszawskiej strefie numeracyjnej, a od połowy miesiąca mają być także świadczone w strefach: gdańskiej, katowickiej, krakowskiej i poznańskiej.

W ramach usługi Netia będzie sprzedawała przez dystrybutorów detalicznych plastikową kartę o wartości 15 zł (z VAT). Usługa będzie dostępna dla użytkowników stacjonarnych telefonów z wybieraniem tonowym, którzy połączą się z numerem dostępowym systemu. Karta pozwoli na połączenia z dowolnym zamiejscowym numerem na terenie Polski, poza numerami komórkowymi.

Koszt połączeń międzymiastowych z użyciem systemu prepaid Netii ma być tańszy o ok. 20% od takich samych połączeń realizowanych przez TP SA. Na całkowity koszt będzie się składała opłata za połączenie lokalne z systemem prepaid i koszt połączenia międzymiastowego.

***

Netia 1 uruchomi w tym tygodniu usługę połączeń międzymiastowych

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200