Netgear Network Management System 200

Netgear wprowadza oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą wszystkich urządzeń kompatybilnych z produktami Netgear podłączonych do sieci LAN. Netgear Network Management System 200 pozwala zwiększyć wydajność wybranych rozwiązań sieciowych poprzez optymalne ustawienie odpowiednich parametrów.

Netgear Network Management System 200
NMS200 automatycznie wykrywa wszystkie urządzenia kompatybilne z produktami Netgear. Oferuje pełen dostęp do interfejsów oraz fizycznych i logicznych połączeń poprzez zastosowanie różnego rodzaju protokołów oraz centralnej bazy poświadczeń. Administratorzy sieci mogą też automatycznie tworzyć kopie zapasowe oraz konfigurować wszystkie sprzęty sieciowe.

NMS200 ma wbudowany monitoring, dzięki któremu możliwe jest dokładne zbieranie i analizowanie danych w czasie rzeczywistym. W celu efektywniejszego zarządzania całą infrastrukturą, administrator ma dostęp do historycznych wyników, które może na bieżąco analizować.

Zobacz również:

  • Te proste wskazówki ułatwiają zadanie rozbudowy firmowej sieci Wi-Fi
  • 8 koncepcji biznesowych, które liderzy IT powinni opanować

Platforma NMS200 jest do pobrania na stronie www.netgear.com/nms200. Cena oprogramowania z liczbą 15 licencji wynosi 560 USD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200