NetSupport: zdalne sterowanie z obsługą Vista

Dostawca oprogramowanie do zdalnego sterowania, firma NetSupport, udostępnia nową wersję NetSupport Manager 10 wyposażoną w nowy interfejs w stylu 'vista', monitorowanie zdalnych komputerów w czasie rzeczywistym oraz dodatkowe narzędzia zarządzania.

NetSupport jest jednym z dostawców rozwiązań do zdalnego sterowania komputerami. Wersja 10 zapewnia możliwość zunifikowanego zarządzania i monitorowania systemów na różnych platformach - Windows 9x, 2000, 2003, XP, Vista, CE, Mobile, Mac, Linux, Pocket PC oraz Solaris.

Wersja 10 została wyposażona w rozbudowane narzędzia inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, możliwość monitorowania i interakcji z usługami, procesami i aktywnymi aplikacjami zdalnych komputerów, jak również zapewnia nowe narzędzia wspierające, takie jak np. zdalny edytor rejestrów.

Manager 10 dopuszcza połączenia poprzez tradycyjne LAN/WAN, używając protokółów IPX, NetBIOS i TCP/IP, a także przez Internet Gateway, zapewniającą bezpieczną komunikacje pomiędzy zdalnymi ośrodkami chronionymi przez zaporę ogniową. Najnowsza wersja zapewnia również zdalne wsparcie dla urządzeń mobilnych na platformach Windows CE i Pocket PC, obsługując połączenia przez sieci GPRS i 3G.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200