NetApp wyznaczył Arrow Electronics na swojego jedynego dystrybutora w Polsce

Arrow Electronics, globalny dostawca technologii, poinformował, że NetApp (dostawca rozwiązań do obsługi danych w chmurach hybrydowych), wyznaczył go na swojego jedynego dystrybutora w Polsce.

Współpraca ta jest częścią strategii mającej na celu umocnienie roli dystrybutorów i Partnerów NetApp w regionie EMEA oraz udostępnienie klientom w Polsce światowej klasy usług i rozwiązań w erze chmury hybrydowej.

Arrow i NetApp mają za sobą długą historię globalnej współpracy. W oparciu o rozwiązania NetApp w zakresie danych wykorzystujące chmurę hybrydową firma Arrow udostępnia Partnerom technologie i usługi wnoszące wartość dodaną, aby mogli wspierać klientów w cyfrowej transformacji.

Zobacz również:

  • Meta zniesie restrykcje nałożone na konta Donalda Trumpa

„Wybraliśmy firmę Arrow na podstawie naszej historii udanej współpracy, jak również jej wiedzy branżowej i znajomości rynku” — powiedział Kristian Kerr, NetApp Vice President of Partners & Pathways in EMEA

„Bardzo sobie cenimy duże zaangażowanie firmy NetApp w budowę strategii bardziej ukierunkowanej na Partnerów handlowych w Polsce oraz umieszczenie Arrow w centrum jej lokalnej strategii rynkowej”, komentuje Alexis Brabant, Vice President of Sales in Arrow`s Enterprise Computing Solutions Business in EMEA.

I dodaje, „Chmurowe usługi w zakresie danych, pamięć all flash oraz infrastruktury konwergentne to obecnie jedne z najważniejszych technologii wdrażanych przez przedsiębiorstwa, a sieć Partnerów ma kluczowe znaczenie dla sukcesu transformacji. Arrow i NetApp wspólnie umożliwiają firmom typu VAR budowę efektywnych technologii i usług chmurowych w zakresie danych, aby mogły wspierać przyszłościowe infrastruktury swoich klientów oraz szybciej się rozwijać dzięki stałym przychodom”.

Źródło: ITBC

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200