Nero 7 do pobrania

Ukazała się najnowsza wersja popularnego programu do nagrywania płyt CD/DVD. Jednak od wydania siódmego Nero nie będzie się już kojarzyło użytkownikom tylko i wyłącznie z wypalaniem nośników optycznych, ale również z odtwarzaniem filmów, muzyki i telewizji. Zintegrowany pakiet Nero Home może być poważnym konkurentem systemu Windows Media Center, jeżeli chodzi o zastosowania multimedialne.

Pobierz plik:Nero 7.10.1.0 pl

Pobierz najnowszą wersję Nero:Najnowsza wersja Nero: Nero 9 i wyżej.

Nero 7 do pobrania

Twój komputer zwalnia albo nawala, a ty nie wiesz, co robić? Żaden problem, pomożemy!

Wielu użytkowników chciałoby cieszyć się zintegrowanymi urządzeniami domowymi - np. zestawem kina domowego i komputerem. O ile nie ma większych problemów z odpowiednimi kabelkami, to już wybór odpowiedniej aplikacji integrującej taki kombajn multimedialny może być nie lada wyzwaniem dla przeciętnego użytkownika. Windows Media Center, o którym pisaliśmy wielokrotnie w naszym serwisie jest odpowiedzią firmy Microsoft na coraz większe zapotrzebowanie rynku na system multimedialny. Co jednak począć, kiedy komputer ma być nie tylko salonowym pieskiem, ale również narzędziem do codziennej pracy i zabawy? Firma Nero poszła innym tropem - umożliwiając swoim klientom korzystanie ze zwykłych Okien, a jednocześnie oferując im w pełni funkcjonalny program do zastosowań multimedialnych.

Pobierz plik:Nero 7.10.1.0 pl

Pobierz najnowszą wersję Nero:Najnowsza wersja Nero: Nero 9 i wyżej.

Nero 7 do pobrania

Kreator instalacji

Nowy pakiet aplikacji zajmuje aż sto megabajtów - to sporo, szczególnie, jeśli przypomnimy, że szóste Nero Package One liczyło jedynie 32,6 MB. Co więc zawiera nowa aplikacja? Pierwsze informacje o zawartości pakietu instalacyjnego użytkownik otrzymuje w podczas uruchomienia pobranego pliku. Specjalnie zaprojektowany kreator pozwala wybrać, które składniki mają się znaleźć w systemie, a które nie. Jeżeli w systemie zainstalowana była wcześniejsza wersja Nero, kreator poprosi o ręczne lub automatyczne usunięcie wszystkich składników. Niestety nie jest możliwe bezpłatne uaktualnienie programu. Jeśli nawet zostanie wprowadzony oryginalny klucz z szóstki, to nowe wydanie będzie działało w trybie demonstracyjnym.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200