Neostrada - wakacyjny abonament za 1 zł

Telekomunikacja Polska poinformowała o wprowadzeniu nowej promocji na usługę Neostrada. Dzięki 'promocji wakacyjnej' klienci, którzy w okresie wakacji zamówią Neostradę, za aktywację usługi i korzystanie z niej w lipcu i sierpniu zapłacą 1 zł. Operator przygotował również drugą promocję - "Neostrada TP z nową linią telefoniczną POTS".

Oferta dotyczy jednak tylko szybszych wariantów Neostrady - 320 kbps i 640 kbps. Do skorzystania z 'wakacyjnej' promocji niezbędne jest podpisanie umowy na 12 miesięcy - TP SA zastrzega, że po wakacjach za pozostałe 10 miesiący trwania umowy klient będzie płacił normalny abonament (92,52 zł netto dla wariantu 320 kbps i 139,25 zł netto w przypadku Neostrady 640 kbps).

W drugiej promocji - "Neostrada TP z nową linią telefoniczną POTS" - aktywacja i abonament za dwa pierwsze miesiące korzystania również kosztuje 1 zł. Okres pierwszego promocyjnego cyklu rozliczeniowego dla Neostrady TP rozpoczyna się z dniem aktywowania usługi przez użytkownika, a kończy w ostatnim dniu kolejnego miesiąca. Z oferty tej mogą jednak skorzystać tylko ci klienci, którzy wykupią nową linię telefoniczną - otrzymają oni wtedy kupon, uprawniający ich do skorzystania z promocji. Promocja trwa do 31 grudnia br i dotyczy jedynie wersji 320 i 640. Po zakończeniu okresu promocyjnego klienci płacić będą zwykły abonament.

Więcej informacji:

http://www.neostrada.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200